Penzion Kraus
Datum příjezdu
Datum odjezdu

Vybavení a služby - Penzion Kraus

  • Máme pro vás vyhrazená parkovací místa přímo objektu.
  • Pro práci i zábavu poskytujeme bezdrátový internet zdarma.
  • Samozřejmostí je televize se satelitním příjmem na pokoji zdarma.
  • Domácí mazlíčky bohužel neubytováváme.

Otevírací doba - Penzion Kraus

Provozní doba Hosté se mohou ubytovat od 13 do 24 hodin. Uvolnit pokoj je nutné nejpozději do 11 hodin. Časy příjezdu a odjezdu je možno dle možnosti individuálně dohodnout.

Ubytování a služby - Penzion Kraus

V penzionu se můžete těšit na 1 jednolůžkový, 1 dvoulůžkový, 1 třílůžkový a 1 čtyřlůžkový komfortní pokoj. Všechny naše pokoje máme vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchou, fénem na vlasy, lednicí, minibarem a kávovarem. Je zde k dispozici i pokoj s balkónem, který poslouží kuřákům, protože jinak celý areál budovy je nekuřácký.

Stravování - Penzion Kraus

Rádi Vám poskytneme snídaně za menší příplatek. Občerstvení si můžete připravit sami v místnosti s plně vybavenou kuchyňkou. Nechce-li se Vám vařit, můžete se stravovat v centru města, kde naleznete řadu vyhlášených restaurací a kaváren.

Dopravní přístupnost - Penzion Kraus

Vlakové nádraží   .......300m. Autobusové nádraží ...700m.  

Okolí - Penzion Kraus

Penzion se nachází v blízkosti historického centra města Litomyšl, které je plné historických památek, které stojí za návštěvu. Navštívit lze zámek Litomyšl, Kozlov u České Třebové nebo románskou rotundu sv. Kateřiny. Za přírodními zajímavostmi můžete vyrazit do přírodní rezervace Toulovcovy Maštale. Zdejší kuriozitou je zpívající lípa, kterou rozhodně musíte vidět a podle pověsti i slyšet.